اوقات شرعیروز شمار ماه محرم

 

ساعت مذهبی

آمار سایت

اعضا : 5102
محتوا : 249
لینک وب ها : 5
بازدیدکنندگان : 282279

*****    به وب سایت هیئت سیدالشهداء ده آباد خوش آمدید     *****  

ssh 5

 

 

 

قابل توجه کاربران: برای استفاده بهتر و بدون مشکل از سایت ، از مرورگرهای فایرفاکس و یا کروم استفاده کنید.

 

  

 fayer          corom 
 

شهيد سيد ابوالفضل حسيني ( سيد محمد )

میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 

 

شهيد سيد ابوالفضل حسيني ( سيد محمد )

6

 

 

نام: سیدابوالفضل

نام خانوادگی: حسینی

نام پدر: سید محمد

تاریخ تولد:1339

تاریخ شهادت:1367/1/15 در سن 26 سالگی

محل شهادت: منطقه عملیاتی سلیمانیه عراق

 

وصيت نامه شهيد سيد ابوالفضل حسيني ( سيد محمد )

بسمه تعالي

« و لا تقولوا لمن يقتل في سبيل الله امواتا بل احياء و لكن لاتشعرون »

« به آنها كه در راه خدا كشته مي شوند نگوييد مردگانند بلكه زندگانند ولي شما در نمي يابيد »

به نام خداوند متعال تنها آفريننده و خالق جهان هستي و تنهايي كه فقط پرستش و عبادت سزاوار اوست و به غير از او همه هيچ اند و نابود و زندگي همه به او بستگي دارد و اگر بخواهد همه را نابود خواهد كرد.

باسلام و درود به منجي عالم بشريت وبرپاكننده عدل جهاني امام زمان ( عج ) و به نائب بر حق او خميني كبير و با درود و سلام مجدد به امت شهيدپرور ايران و ملت شهيدپرور ميبد و خانواده هاي شهداء،اسراء، معلولين و مفقودين و با درود فراوان بر شهداي اسلام از صدر تا به حال و از سميه تا شهداي انقلاب اسلامي ايران كه براي برقراري عدل و عدالت و نابودي ظلم و بيدادگري كوشيدند و خون شريف خويش نقش بر زمين نمودند و فداي اسلام عزيز نمودند و به جهانيان ثابت كردند كه تنها اسلام است كه مكتب جهاني است و براي هميشه پيروز و سرفراز خواهند ماند و با سلام بر پدر و مادر و برادران و خواهر عزيزم كه اميدوارم زندگي خود را براي برقراري اسلام بگذرانند و بي خود تباه نكنند.

وصيت نامه خود را چنين آغاز مي كنم.

« يا مقلب القلوب و الابصار ثبت قلبي علي دينك و لا تزغ قلبي بعد اذ هديتني و هب لي من لدنك الرحمه انك انت الوهاب »

بار خدايا اي برگرداننده دل و ديده دلم را در دينت ثابت نگه دار و از آن پس كه هدايتم كردي دلم را منحرف مساز و از پيش خود رحمت بر من ببخش كه تو بسيار بخشنده اي

خدايا تو مي داني كه من تنها براي رضاي تو قدم برمي دارم و تنها براي برقراري دين تو به جبهه آمده ام و تنها براي لبيك گفتن به نائب امام زمان تو به جبهه آمده ام پس اي خدا مرا ياري فرما تا به قلب دشمن يورش برم و دشمنان دين تو خون ناقابل خود را بر روي زمين بريزم و در راه اسلام شهيد شوم. حال كه اي خداي مهربان به من توفيق داده اي تا جزء قطره اي از درياي بيكران لشكر اسلام شوم مي روم تا انشاالله اگر بخواهي اين جان ناقابل خود را فداي اسلام عزيز نمايم. پس اي امت شهيدپرور ميبد و پدر ومادر عزيزم پيامي به شما دارم كه اميدوارم كه آن را بپذيريد.

سلام بر تو اي پدر ومادر عزيزم كه سالها براي من زحمت كشيديد و مرا به اينجا رسانديد كه در پيري دست ناتوان شما را بگيرم و ياريتان كنم بايد مرا ببخشيد زيرا زمانه طوري شده كه بايد رفت و اسلام را ياري كرد و چنان چه به اسلام ياري داده نشود از بين خواهد رفت و بعد از اسلام و من و شمايي نخواهيم ماند اسلام امروز به خون احتياج دارد و تنها خون است كه مي تواند اسلام را نجات دهد وگرنه ديوهاي خونخوار اسلام را مي بلعند و آن را از بين مي برند پس شما بايد مرا ببخشيد و تنها براي امام عزيز دعا كنيد زيرا او بود كه ما را از طاغوت نجات داد و چراغ هدايت اسلام را براي ما روشن كرد پس او را فراموش نكنيد و او را دعا كنيد و همچنين شما اي امت اسلامي ميبد امام را دعا كنيد و او را فراموش نكنيد و زياد به ياد خدا باشيد كه خداوند در قرآن كريم مي فرمايد: ” واذكرو الله كثيرا لعلكم تفلحون “ خدا را زياد ياد كنيد كه شايد به فلاح و رستگاري برسيد و تنها ياد خداوند است كه انسان را از شيطان به دور مي دارد كه دعا و نماز همان ياد خداوند مي باشد پس هر چه شما كرديد ياد خدا را فراموش نكنيد و آخرين پيام اين است كه به فكر جبهه ها باشيد و رزمندگان عزيز را دعا كنيد كه اين دعاها خيلي مؤثر است و خداوند نيز فرموده است: بخوانيد مرا تا اجابت كنم شما را ،پس هميشه دعا كنيد و از خدا بخواهيد كه اسلام زنده بدارد و كفر را نابود كند.

در پايان پيام جداگانه اي به پدر و مادر و برادران و خواهر عزيز و تمام اقوام و دوستان عزيزم:

پدر عزيزم سلام. اميدوارم كه مرا ببخشيد اگر اشتباهي كردم از من درگذري شايد من حرفهايي به شما زده باشم كه موجب ناراحتي شما شده باشم اميدوارم آنها را فراموش كنيد.

مادرم سلام. شما براي من زياد زحمت كشيدي اميدوارم كه مرا ببخشيد. مادر جان هنگامي كه خبر شهادت مرا ي فهمي مي دانم كه گريه مي كني اميدوارم گريه ات براي از دست دادن فرزندت نباشد بلكه براي آقا و مولايم حسين و غريبي او باشد. اميدوارم كه از اين اشتباهات من بگذريد و مرا ببخشيد.

خواهرم سلام. اميدوارم كه مرا ببخشيد. تمام دوستان و اقوام به شماها سلام عرض مي كنم. اميدوارم كه مرا ببخشيد شايد از من ناراحت شده باشيد و شما را رنجانيده باشم. اميدوارم كه آنها را فراموش كنيد و مرا ببخشيد و به شما اي دانش آموزان عزيز كه مرا مي شناسيد و بر سر كلاس شما آمده ام پيامي دارم اميدوارم درس خود را به نحواحسن بخوانيد و از خواندن درس كوتاهي نكنيد چون درس خواندن شما نيز جنگي است بر عليه مستكبران و ظالمان، پس بكوشيد اسلام و مملكت اسلامي را از فقرها و ضعف نجات دهيد كه اين هم خودش يك نوع جهاد است و اميد ديگري از شما دارم كه اگر من در كلاس به شما نوباوگان انقلاب پرخاش نمودم مرا ببخشيد و آنها را فراموش كنيد و به شما همكاران عزيز اميدوارم كه بكوشيد و جوانان عزيز را با تعليم و تربيت صحيح و مفيد پرورش دهيد تا انشاالله مملكت اسلامي از بيگانگان بي نياز شود و چنان چه از من همكار خودتان اشتباهي ديده ايد اميدوارم كه مرا ببخشيد و شما جوانان عزيز به جبهه بشتابيد و اسلام را نجات دهيد و حرف امام را جامه عمل بپوشانيد.

تاريخ:دهم اسفندماه 1362

امضاء: سيد ابوالفضل حسيني ده آبادي

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگه دار